Uwaga!

Regulamin pracy przedszkola w czasie pandemii covid-19

Drodzy Rodzice!

W związku z decyzją GIS, MZ i MEN o możliwości otwarcia przedszkoli i żłobków od 6 maja 2020r. (zobacz wytyczne rządowe…)  podjęliśmy decyzję o otwarciu placówki od 11 maja 2020 dla zdeklarowanych dzieci.

 Szanowni Rodzice!

Musicie wiedzieć , że mimo spełnienia przez naszą placówkę wskazanych wymogów sanitarnych opublikowanych przez MEN przebywanie dzieci w grupie, może wiązać się z ryzykiem zachorowania. Dlatego wasza decyzja o przysłaniu dziecka do przedszkola musi być świadoma i odpowiedzialna!

 

Katarzyna Jóźwiak
Dyrektor przedszkola „KUBUŚ” w Kaczanowie

Praca przedszkola w wakacje

Przedszkole pracuje w godzinach od 8.00 do 13.00

  • Od 29 czerwca do 03 lipca
  • Od 06 lipca do 10 lipca
  • Od 27 lipca do 31 lipca
  • Od 03 sierpnia do 07 sierpnia

Pobyt dziecka w wakacje jest płatny. Koszt tygodniowego pobytu dziecka wynosi 50 zł. Płatne przy zapisie dziecka. Prosimy o zdeklarowanie się do 19 czerwca.

Szanowni Państwo, w ramach zakończenia roku szkolnego proponujemy wspólny piknik na boisku za Tęczą. Prosimy o deklaracje, kto z Państwa wyraża chęć udziału. Wstępna data pikniku 25.06.2020 około 17.00

Skip to content