Gotuj z dziećmi

Poniżej znajdziesz proste, zdrowe i smaczne przepisy.

Mazurek – pisanka | @zdrowybrzuszek i radosneprzedszkole.pl

Mazurek – pisanka | @zdrowybrzuszek i radosneprzedszkole.pl

Mazurek - pisanka Składniki: Ciasto: 1/2 kostki masła, 1 łyżka miodu, 3 żółtka, 2 szklanki mąki, 1 łyżeczka startej skórki z cytryny, 1/2 łyżeczki proszku do pieczenia. Masa: 0,5 szklanki rodzynek 1 starte jabłko 1 łyżka soku z cytryny Do ozdabiania: Płatki migdałowe,...

Żelki owocowe | @zdrowybrzuszek | www.radosneprzedszkole.pl

Żelki owocowe | @zdrowybrzuszek | www.radosneprzedszkole.pl

Żelki owocowe 250 ml soku owocowego 4 łyżki żelatyny Do garnka wlewamy sok owocowy oraz wsypujemy żelatynę. Dokładnie mieszamy, następnie delikatnie podgrzewamy (pamiętaj aby nie doprowadzić do wrzenia) do momentu aż żelatyna się rozpuści ciągle mieszając. Wlewamy do...

Krem czekoladowy | @zdrowybrzuszek | www.radosneprzedszkole.pl

Krem czekoladowy | @zdrowybrzuszek | www.radosneprzedszkole.pl

Zdrowy krem czekoladowy 1 dojrzały banan 1 dojrzałe awokado 2 łyżki kakao lub karobu 4 łyżki zmielonych orzechów laskowych opcjonalnie miód Owoce myjemy, a następnie obieramy. Kroimy na małe kawałki, wkładamy do miski wszystkie składniki i miksujemy kilka minut aby...

Skip to content